Distribuiţi
 

 Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
NPC
Game Master

Posts : 26
Peşti : 4001

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty
MesajSubiect: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji EmptySam Aug 03, 2013 3:51 am

Salut la toată lumea , astăzi au apărut câteva noi actualizări , prima este că de acuma înainte abilitatea specifiă se poate folosii în mai multe feluri , mai jos o să vă explic acest lucru.

A doua chestie care doresc să vi-o spun este că puteţi să vă propuneţi spellurile dar trebuie să folosiţi modelul de mai jos :
Model:

Ok , acuma să vă spun despre noutăţile cu abilităţi , de acuma înainte fiecare rasă poate să îşi folosească în mai multe moduri puterile de exemplu Blood se poate transfera unde a pierdut sânge mai vechi , sau să se transforme în sânge , de asemenea să arunce cu sânge pe gură ( îi ia şi lui din viaţă )

Şi aşa mai departe , adică un River se poate teleporta prin apă , poate să arunce cu apă şi tot ce îi trece prin minte cu această abilitate , doar să arunce să se transforme , nu poate să le folosească ca alte abilităţi .

De asemenea nu mă supăr dacă aveţi întrebări şi să le postaţi aici , vrăjile tot aici le postaţi.
Sus In jos
Rinne
Rinne
Ex Lider

Posts : 39
Peşti : 3976

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty
MesajSubiect: Re: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji EmptySam Aug 03, 2013 5:18 am

ACCEPTAT !
Sus In jos
SteamPaw
SteamPaw
Lider River
Lider River

Posts : 112
Peşti : 4060

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty https://wildcats.canadian-forum.com
MesajSubiect: Re: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji EmptySam Aug 03, 2013 7:58 am

Acceptat !
Sus In jos
Rinne
Rinne
Ex Lider

Posts : 39
Peşti : 3976

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty
MesajSubiect: Re: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji EmptySam Aug 03, 2013 8:37 am

Respins , bine că nu vrei să fii Superman
Sus In jos
Lil' Tummy
Lil' Tummy
Lider Blood

Posts : 10
Peşti : 3912

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty http://lemakdesign.forum.st
MesajSubiect: Re: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji EmptyLun Aug 12, 2013 3:36 am

ACCEPTAT!
Sus In jos
Continut sponsorizat


Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty
MesajSubiect: Re: Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji   Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji Empty

Sus In jos
 

Actualizări noi , şi sugestii pentru vrăji

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Tipurile de vrăji

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Registre Şi Puncte Importante :: Puncte Importante-